__________

__________

__________

__________

__________

__________

__________

Българска асоциация на застраховани и пострадали при катастрофи

__________

ПРОГРАМА за ОТКРИТ ФУТБОЛЕН ТУРНИР НА МАЛКИ ВРАТИ ЗА ФИРМЕНИ, КВАРТАЛНИ И СЕЛСКИ ОТБОРИ, 23.04. – 22.05.2012 г.

група „А”                          група „В”
1. „Партизан”-Мраморен         1. „Локомотив 1929”- Мездра
2. „La Piovra”- гр.Роман                   2. „Нашенци”- Враца
3. „ЛИВ” – Мездра                           3. „Червена слава” – Д.Кремена
4. „Вихър”- Литаково            4. „Ботев” – Брусен
5. „Ботев” – Ребърково

група „С”                          група „D

      1. „УНПГМСС”- Мездра           1. „Йотов Стоун” – Мездра
2. „Килърите” – Враца             2. „Околчица” – Моравица
3. „Мандаринките”- Мездра  3. „ВиК”- Враца
4. „Стенли”- Мездр                   4. „Зелените дяволи”- Г.Кремена

 

23.04.2012 г. понеделник
17.15 ч. – ОТКРИВАНЕ
17.30 ч. – Околчица /Моравица/ – Зелените дяволи /Г.Кремена/ гр.”D”
18.30 ч. – Партизан /Мраморен/ – Ботев /Ребърково/       гр.”А”

24.04.2012 г. – вторник
17.30 ч. –  Локомотив 1929 /Мездра/ – Червена слава /Д.Кремена/ гр.”В”
18.30 ч. –  Килърите /Враца/ – Стенли /Мездра/ гр.”С”  

25.04.2012 г. – сряда
17.30 ч. – La Piovra /Роман/ – Вихър /Литаково/  гр.”А”
18.30 ч. –  Нашенци /Враца/ – Ботев /Брусен/ гр.”В”

26.04.2012 г. – четвъртък
17.30 ч. –  Йотов Стоун /Мездра/ – ВиК /Враца/  гр.”D”
18.30 ч. – УНПГМСС /Мездра/ – Мандаринките /Мездра/ гр. ”С”

27.04.2012 г. – петък
17.30 ч. –  ЛИВ /Мездра/ – Ботев /Ребърково/  гр.”А”
18.30 ч. –  Червена слава/Д.Кремена/ – Нашенци /Враца/  гр.”В”

02.05.2012 г. – сряда
17.30 ч. –  ВиК /Враца/ – Околчица /Моравица/ гр.”D”
18.30 ч. –  Мандаринките /Мездра/ – Килърите /Враца/ гр.”С”

03.05.2012 г. – четвъртък
17.30 ч. –  La Piovra /Роман/ – Ботев /Ребърково/ гр.”А”
18.30 ч. –  ЛИВ  /Мездра/ – Вихър /Литаково/ гр.”А”

04.05.2012 г. – петък
17.30 ч. – Локомотив 1929 /Мездра/ – Ботев /Брусен/ гр.”В”
18.30 ч. –  УНПГМСС /Мездра/ – Стенли /Мездра/ гр.”С”

07.05.2012 г. – понеделник
17.30 ч. – Йотов Стоун /Мездра/ – Зелените дяволи /Г.Кремена/ гр.”D”
18.30 ч. – Партизан /Мраморен/ – La Piovra /Роман/ гр.”А”

08.05.2012 г. – вторник
17.30 ч. –   Вихър /Литаково/ – Ботев /Ребърково/ гр.”А”
18.30 ч. – Нашенци /Враца/ – Локомотив 1929 /Мездра/ гр.”В”

09.05.2012 г. – сряда
17.30 ч. – Околчица /Моравица/ – Йотов Стоун /Мездра/ гр.”D”
18.30 ч. – Килърите /Враца/ – УНПГМСС /Мездра/ гр.”С”

10.05.2012 г. – четвъртък
17.30 ч. –  ЛИВ /Мездра/ – Партизан /Мраморен/ гр.”А”
18.30 ч. – Червена слава /Д.Кремена/ – Ботев /Брусен/ гр.”В”

11.05.2012 г. – петък
17.30 ч. – Мандаринките /Мездра/ – Стенли /Мездра/ гр.”С”
18.30 ч. – ВиК /Враца/ – Зелените дяволи /Г.Кремена/ гр.”D”

14.05.2012 г. – понеделник
17.30 ч. –   ЛИВ /Мездра/ – La Piovra /Роман/ гр.”А”
18.30 ч. –  Вихър /Литаково/ – Партизан /Мраморен/ гр.”А”

16.05.2012 г. – сряда – 1/4 Финали
17.30 ч. – І мач – 1 от гр.”А” – 2 от гр.”В”
18.30 ч. – ІІ мач – 1 от гр.”С” – 2 от гр.”D”

18.05.2012 г.  – петък – 1/4 Финали
17.30 ч. –  ІІІ мач – 2 от гр.”А”   – 1 от гр.”В”
18.30 ч. –  ІV мач – 2 от гр.”С” – 1 от гр.”D”

21.05.2012 г. – понеделник
17.30 ч. – ПОЛУФИНАЛ –  победителите от І и ІV мач
18.30 ч. – ПОЛУФИНАЛ –  победителите от ІІ и ІІІ мач

22.05.2012 г.  – вторник
17.30 ч. – „Б” ФИНАЛ за ІІІ място
18.30 ч. – „А” ФИНАЛ за І място
19.20 ч. – НАГРАЖДАВАНЕ