Българска асоциация на застраховани и пострадали при катастрофи

__________

ОФК „Локомотив-Мездра“ допусна загуба срещу ОФК „Павликени“

Sequence 04.00_29_36_12.Still003

Футболистите на ОФК „Локомотив-Мездра“ пропуснаха златна възможност да утвърдят третата позиция във временното класиране в първенството на Северозападната Трета лига, като допуснаха поражение на собствен терен от тима на ФК „Павликени“.

Срещата започна с едноминутно мълчание, с което бе почетена паметта на загиналите в автомобилна катастрофа четирима футболисти от отбора на „Павликени“ .

Още в началото на първото полувреме треньорът на ОФК „Локомотив-Мездра“ се наложи да извърши принудителна смяна. След контузия от игра излезе Любослав Петров,а на негово място влезе Мирослав Божилов. Въпреки тежкото начало на срещата, отборът на Локомотив доминира през цялото първо полувреме. Защитата на гостите бе пробита в 28-ата минута, когато капитанът на „червено-черните“ Илия Илиев нанесе точно попадение във вратата на противника си.

През второто полувреме умората оказа своето влияние, футболистите на ОФК „Павликени“ успяха да установят контрол над топката. След редица неуспешни опити да отбележат във вратата, пазена от Веселин Цветковски, Никола Какамъков в 60-та мин. и Атанас Узунов в добавеното време на срещата оформиха крайното 1:2.

За отбора на „Локомотив-Мездра“ играха Веселин Цветковски, Алексзандър Петров, Любослав Петров, Камен Каменов, Николай Михайлов, Марио Иванов, Илия Илиев (капитан), Кирил Кръстев, Иван Велчев (сменен от Брайан Стоянов), Румен Рангелов и Димитър Димитров.

Следващият мач на ОФК „Локомотив-Мездра“ е на 7.10.2018 г. като гост срещу отбора на Севлиево.