__________

__________

__________

__________

__________

__________

Българска асоциация на застраховани и пострадали при катастрофи

__________

ПРОГРАМА ХVІ –ти ОТКРИТ ФУТБОЛЕН ТУРНИР НА МАЛКИ ВРАТИ ЗА ФИРМЕНИ, КВАРТАЛНИ И СЕЛСКИ ОТБОРИ, 18.04. – 23.05.2016 г.

група „А”                                                                                            група „Б”
1. „Атлетик” – Враца                                                                    1. „Миньор” – Згориград
2. „СЕБН” – Мездра                                                                      2. „Феърплей” – Мездра     
3. „Първична сила” – Мездра                                                        3. „Лестър” – Враца
4. „Локомотив” – Мездра                                                              4. „Дивите петли” – Згориград
5. „Казанова” – Мездра                                                                5. „Маргините” – Мездра

            група „С”                                                                                група „Д”
1. „Околчица І” – Моравица                                                         1. „Крета” – Крета
2. „Околчица ІІ” – Моравица                                                        2. Скара бира” – Враца
3. „Игрис махала” – Враца                                                           3. „Искър” – Царевец
4. „ЛИВ” – Мездра                                                                       4. „Пчелна майка” – Враца

 

 18.04.2016 г. понеделник
18.15 ч. – ОТКРИВАНЕ
18.30 ч. – „Пчелна майка” /Враца/ – „Скара бира” /Враца/
19.30 ч. – „Миньор” /Згориград/ – „Маргините” /Мездра/

19.04.2016 г. – вторник
18.30 ч. – „Атлетик” /Враца/ – „Казанова” /Мездра/
19.30 ч. – „ЛИВ” /Мездра/  –  „Околчица ІІ” /Моравица/

20.04.2016 г. – сряда
18.30 ч. – „СЕБН” /Мездра/ – „Локомотив” /Мездра/
19.30 ч. –  „Феърплей” /Мездра/  – „Дивите петли” /Згориград/

21.04.2016 г. – четвъртък
18.30 ч. –  „Околчица І” /Моравица  – „Игрис махала” /Враца/
19.30 ч. –  „Крета” /Крета/  – „Искър” /Царевец/

22.04.2016 г. – петък
18.30 ч. – „СЕБН” /Мездра/  – „Казанова” /Мездра/
19.30 ч. –  „Феърплей” /Мездра/  – „Маргините” /Мездра/

25.04.2016 г. – понеделник
18.30 ч. –  „Околчица І” /Моравица/  – „ЛИВ” /Мездра/
19.30 ч. –  „Крета” /Крета/  – „Пчелна майка” /Враца/

26.04.2016 г. – вторник
18.30 ч. –  „Първична сила” /Мездра/  – „Локомотив” /Мездра/
19.30 ч. –  „Лестър” /Враца/  – „Дивите петли” /Згориград/

27.04.2016 г. – сряда
18.30 ч. –  „СЕБН” /Мездра/  – „Атлетик” /Враца/
19.30 ч. –  „Феърплей” /Мездра/  – „Миньор” /Згориград/

 

28.04.2016 г. – четвъртък
18.30 ч. –  „Игрис махала” /Враца/  –  „Околчица ІІ” /Моравица/
19.30 ч. –   „Искър” /Царевец/  – „Скара бира” /Враца/

03.05.2016 г. – вторник
18.30 ч. – „Първична сила” /Мездра/  – „Казанова” /Мездра/
19.30 ч. –  „Лестър” /Враца/  – „Маргините” /Мездра/

04.05.2016 г. – сряда
18.30 ч. – „Локомотив” /Мездра/  – „Атлетик” /Враца/
19.30 ч. – „Дивите петли” /Згориград/  – „Миньор” /Згориград/

05.05.2016 г. – четвъртък
18.30 ч. –  „Околчица ІІ” /Моравица/ – „Околчица І” /Моравица/
19.30 ч. –  „Скара бира” /Враца/  – „Крета” /Крета/

09.05.2016 г. – понеделник
18.30 ч. –  „Първична сила” /Мездра/  – „СЕБН” /Мездра/
19.30 ч. –  „Лестър” /Враца/  – „Феърплей” /Мездра/

11.05.2016 г. – сряда
18.30 ч. –  „Игрис махала” /Враца/  – „ЛИВ” /Мездра/
19.30 ч. –  „Искър” /Царевец/  – „Пчелна майка” /Враца/

12.05.2016 г. – четвъртък
18.30 ч. –  „Първична сила” /Мездра/  – „Атлетик” /Враца/
19.30 ч. –  „Лестър” /Враца/  –  „Миньор” /Згориград/

16.05.2016 г.  – понеделник
18.30 ч. –  „Локомотив” /Мездра/  – „Казанова” /Мездра/
19.30 ч. –  „Дивите петли” /Згориград/  – „Маргините” /Мездра/
20.15 ч. Теглене на жребий за ¼ финали

17.05.2016 г.  – вторник
18.30 ч. –  ¼  финал – І мач
19.30 ч. –  ¼ финал – ІІ мач

18.05.2016 г.  – сряда
18.30 ч. –  ¼  финал – ІІІ мач
19.30 ч. – ¼ финал – ІV мач

20.05.2016 г. – петък
18.30 ч. – ПОЛУФИНАЛ – победителите от І и ІV мач
19.30 ч. – ПОЛУФИНАЛ – победителите от ІІ и ІІІ мач

23.05.2016 г. – понеделник
18.30 ч. – ФИНАЛ „Б” за ІІІ място
19.30 ч. – ФИНАЛ „А” за І място
20.20 ч. – НАГРАЖДАВАНЕ